Masz pytania?+48 22 1284920

Filtrai

 • Rozmiar
  Obuwie
  20 21 24 28 29 31
 • Kolor
 • Cena
  Od: PLN
  Do: PLN

Bisgaard dla dzieci

Buty Bisgaard dla chłopaków i dziewczynek

Dziecięce obuwie Bisgaard jest produkowane ze szczególną dbałością o maksymalną wygodę i komfort. Bisgaard oferuje mnóstwo klasycznych, lecz unikatowych modeli obuwia dla chłopców i dziewczynek. Buty są produkowane z dbałością nie tylko o stronę zewnętrzną - wielką wagę przywiązuje się do jego wnętrza. Obuwie jest produkowane wyłącznie z naturalnych materiałów. Jakość naturalnej skóry jest nie tylko widoczne, lecz także odczuwalna.

Podeszwy oraz kalosze są produkowane z naturalnej, giętkiej i elastycznej gumy. Pantofelki i botki są produkowane wyłącznie z 100% naturalnej skóry.

 

Naturalne, jakościowe materiały

Naturalna skóra jest doskonałym surowcem dla wielu przedmiotów, także obuwia. Skóra jest długowieczna, mocna i trwała. Należyta pielęgnacja i czyszczenie butów z naturalnej skóry zapewni im odporność na najgorsze warunki pogodowe i zmienne temperatury przez wiele lat. Skóra jest doskonałym surowcem do wyrobu obuwia, ponieważ jest giętka i dostosowuje się do kształtu stopy, zapewnia wygodę i swobodę ruchu. Zdrowe stopy wymagają zdrowego środowiska, dobrego przepływu powietrza i swobody ruchu, zaś te wszystkie właściwości obuwia zapewnia skóra, dlatego nasze obuwie jest produkowane z tego wspaniałego surowca.

 

Duńskie wzornictwo

Bisgaard produkuje wszystko: pierwsze buty do nauki chodzenia, kapcie i czółenka, botki, sandały i nawet kalosze. Wszystkie buty dla chłopców i dziewczynek powstają według unikatowego i stale odnawianego wzoru ze szczególną dbałością o komfort i jakość obuwia.

Ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe, dbamy także o wyjątkowość butów. W myśl tej zasady dziecięce obuwie Bisgaard jest zawsze dopracowane do najdrobniejszych szczegółów. Nie należy spodziewać się standardowego schematu szycia czy koloru - dobór jest całkowicie przypadkowy. Każdy model Bisgaard ma swoją funkcję, unikatowy komfort i design.

Sposoby zapięcia czy sznurowania, grubość podeszwy, wykorzystane materiały

Jakość powinna być nie tylko odczuwalna, lecz także widoczna - tego doświadczysz w dziecięcym obuwiu Bisgaard.

Obuwie Bisgaard wybiega przed przyszłe trendy mody i uwzględnia potrzeby różnych pór roku.