WYPRZEDAŻ O PÓŁNOCY!
Rabat -40% na wybrane produkty z katalogu z kodem rabatowym: MOON40
tylko od 24.04.2024 18:00 do 25.04.2024 09:00
Masz pytania?+48223072892

Camper dla kobiet

filtry

  • Rozmiar
  • Właściwości
  • Kolor
  • Cena
SORTUJ filtry

SORTUJ


CAMPER

Co sezon Camper próbuje dokonać nowej interpretacji klasycznych wzorów, wzbogacenia ich w nowe detale z utrzymaniem oryginalnego designu. Camper uznaje, że dla każdego stylu życia istniej odpowiednik stylu Camper.

Camper 1

 

Sama wzmianka o “wolnym czasie” jest dla nas niezwykle ważna.  Camper oferuje wyrafinowane, lecz niezaszufladkowane w osobne kategorie modele. To doskonała równowaga pomiędzy klasyczną sylwetką i sportowym designem.

 PIERWSZE BUTY

Camaleón – to pierwszy model CAMPER, który reprezentuje dziedzictwo krajów regionu morza Śródziemnego, prostotę, pomysłowość i codzienną przyjemność. Inspirowana starożytnym obuwiem lokalnych rolników seria stała się kultowym obuwiem CAMPER.

Camper 2

 

PELOTAS

Pelotas, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek. Od 1995 roku sprzedano ponad 11 milionów par tego modelu. Inspirowana liderami sportu seria Camper wyróżnia się 87 wypustkami podeszwy, które łączą się w unikatowym systemie amortyzacji i przy tym zapewniają ekskluzywny wygląd.

Camper 3

 

TWINS

W 1988 roku CAMPER rzuciła wyzwanie utartemu schematowi jednakowych butów. W ten sposób powstała seria "TWINS". Twins – to para butów, której lewa połowa różni się od prawej. Przez wiele lat opracowano mnóstwo różnych wariantów, które dowiodły, że indywidualność jest prawdziwą mocą pary.

Camper 4

 

BEETLE

Seria charakteryzuje się opatentowaną innowacyjną, lekko sznurowaną konstrukcją, która zapewnia uczucie lekkości i przyjemnego noszenia. "Beetle" trafiły na półki sklepów w 2010 roku. Elastyczne sznurowadła i anatomiczna podeszwa zapewniły im niegasnącą popularność. 

 

Camper 5