W tym tygodniu buty przeciwdeszczowe, odzież i akcesoria będą objęte dodatkowym rabatem 20% z kodem:  20RAIN
KUPOWAĆ
Masz pytania?+48223072892

Camper dla mężczyzn

filtry

  • Rozmiar
  • Właściwości
  • Kolor
  • Cena
SORTUJ filtry

SORTUJ


CAMPER

Co sezon Camper próbuje dokonać nowej interpretacji klasycznych wzorów, wzbogacenia ich w nowe detale z utrzymaniem oryginalnego designu. Camper uznaje, że dla każdego stylu życia istniej odpowiednik stylu Camper.

Camper 1

 

Sama wzmianka o wolnym czasiejest dla nas niezwykle ważna.  Camper oferuje wyrafinowane, lecz niezaszufladkowane w osobne kategorie modele. To doskonała równowaga pomiędzy klasyczną sylwetką i sportowym designem.

 PIERWSZE BUTY

Camaleón to pierwszy model CAMPER, który reprezentuje dziedzictwo krajów regionu morza Śródziemnego, prostotę, pomysłowość i codzienną przyjemność. Inspirowana starożytnym obuwiem lokalnych rolników seria stała się kultowym obuwiem CAMPER.

Camper 2

 

PELOTAS

Pelotas, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek. Od 1995 roku sprzedano ponad 11 milionów par tego modelu. Inspirowana liderami sportu seria Camper wyróżnia się 87 wypustkami podeszwy, które łączą się w unikatowym systemie amortyzacji i przy tym zapewniają ekskluzywny wygląd.

Camper 3

 

TWINS

W 1988 roku CAMPER rzuciła wyzwanie utartemu schematowi jednakowych butów. W ten sposób powstała seria "TWINS". Twins to para butów, której lewa połowa różni się od prawej. Przez wiele lat opracowano mnóstwo różnych wariantów, które dowiodły, że indywidualność jest prawdziwą mocą pary.

Camper 4

 

BEETLE

Seria charakteryzuje się opatentowaną innowacyjną, lekko sznurowaną konstrukcją, która zapewnia uczucie lekkości i przyjemnego noszenia. "Beetle" trafiły na półki sklepów w 2010 roku. Elastyczne sznurowadła i anatomiczna podeszwa zapewniły im niegasnącą popularność. 

 

Camper 5