Masz pytania?+48223072892

COUGAR

filtry

  • Rozmiar
  • Właściwości
  • Kolor
  • Cena
SORTUJ filtry

SORTUJ


 1582759811_cougar-logo

To jest Cougar.

Tworzymy obuwie już od ponad 70 lat.

Może kojarzysz parę lub dwie.

Oto nasza historia.

 

Od 1948 roku.

Jako firma rodzinna o skromnych początkach, zajmująca się produkcją butów w dawnej fabryce spadochronów, przez dziesięciolecia doskonaliliśmy nasze rzemiosło, by stać się czołową kanadyjską firmą z dystrybucją na cały świat.

Tradycja w produkcji obuwia

Walter Sedlbauer, pracownik firmy obuwniczej Bata w Czechosłowacji, przyjeżdża do Kanady, aby pracować w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym w Batawa, Ontario.

Jak w rodzinie

Wraz ze swoim kolegą, Anthonym Ronzą, zakłada on Susan Footwear Industries i kupuje byłą fabrykę spadochronów w Burlington w Ontario.

Najlepsze w Kanadzie

Walter i Anthony wykorzystują swoją wiedzę do tworzenia wysokiej jakości butów zaprojektowanych i wyprodukowanych w Ontario w Kanadzie. Ich partnerstwo szybko staje się sukcesem.

Kiedyś a teraz.

Pieczołowicie wybraliśmy najlepsze obuwie z naszego archiwum butów, które obejmuje okres ponad 65 lat. Nasza kolekcja Heritage Collection zawiera klasyczne wzory Cougar, uaktualnione o najnowszą technologię produkcji i impregnowania.

Stworzone, by służyć.

Stosujemy specjalne techniki garbowania i impregnacji z zaawansowaną technologią amortyzacji, aby zapewnić komfort noszenia i trwałość obuwia.