MID-SEASON SALE! ZNIŻKI DO 40%!*
Oferta jest ważna do 23.06.2023. Obniżka ceny jest porównywana z zalecaną ceną detaliczną producenta.
Masz pytania?+48223072892

Garvalin

filtry

  • Rozmiar
  • Właściwości
  • Kolor
  • Cena
SORTUJ filtry

SORTUJ


Misją marki Garvalin jest produkcja obuwia najwyższej jakości, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań i dążenie do doskonałości poprzez czerpanie wiedzy i kreatywne działanie. Na rynku firma istnieje od 1968 roku łącząc wieloletnią tradycję obuwnictwa z kreatywnością. Przez cały ten okres „Garvalin” tworzyła swoje produkty zwracając szczególną uwagę na analizę potrzeb klientów, zaczynając od prezentacji pierwszej pary bucików dla niemowląt i kończąc na obuwiu dla dzieci. Mając na uwadze współczesną modę, „Garvalin” tworzy uniwersalny i nowoczesny design obuwia, które można zestawiać z każdym ubiorem.  

Przez lata firma Garvalin rozrosła się. Trzy jej znaki „Garvalín“, „Agatha Ruiz de la Prada“ i  „Biomecánics“ prezentują dobrze znane linie opatentowanych i rozpowszechnianych na całym świecie produktów. Po zaangażowaniu kolejnego pokolenia w tworzenie, dystrybucję i promocję produktów, marka dalej pomyślnie się rozwija i proponuje swoim klientom ciekawe wzornictwo i najwyższej jakości obuwie. Marka od samego początku realizuje swoją najważniejszą misję: produkuje właściwe, dostosowane do konkretnych potrzeb obuwie, które zapewnia klientom dobre samopoczucie.

Zapewnienie najwyższego poziomu jakości Garvalin: wyjmowane antybakteryjne wkładki, podszewka z naturalnej skóry, przestrzeganie międzynarodowych zasad dotyczących obuwia oraz szacunek i miłość dla środowiska podczas wszystkich procesów produkcyjnych. 

 2 garvalin