Rabat -30% na wszystko*! *Rabat obowiązuje tylko od cen pierwotnych dla koszyka od 300 zł. Kod rabatowy: 3axacUvt
AKTYWUJ
Masz pytania?+48223072892

filtry

  • Kolor
  • Materiały
  • Cena
    Od:
    Do:

HERSCHEL

O Herschel

Na początku 1900 roku Alexander Cormack z żoną Annie wyruszył z Wick w Szkocji do Kanady. Para osiadła w niewielkim miasteczku Hershel, w którym obecnie mieszka około 30 osób.

W 2009 roku bracia Jamie i Lyndon Cormack założyli spółkę Herschel Supply Co.  Siedziba spółki jest w Vancouver, Kanada, lecz nazwa oddaje cześć miasteczku w którym wyrosły trzy pokolenia rodziny Cormacków. Herschel Supply Co jest znaną na całym świecie marka producenta akcesoriów, która słynie z atrakcyjnego designu, wysokiej jakości surowców oraz dbałości o najdrobniejsze detale.

Zapał i chęć do zaopatrzenia niestrudzonych podróżników w idealne plecaki i akcesoria zaowocowała klasyczną kolekcją Hershel Supply - przemyślaną w najdrobniejszych detalach, opracowaną od podstaw z dbałością o pożyteczne w codziennym podróżowaniu szczegóły. Ponadczasowe sylwetki i inspiracje otaczającym nas światem zapewnia każdej sztuce lekką nutę nostalgii, a także nowoczesne detale i funkcjonalne rozwiązania.Kolekcja Herschel Supply Classic to klasyczne, ponadczasowe i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnymi detalami.

Herschel_apačia