Masz pytania?+48 22 3076806

filtry

 • Rozmiar
  Ubrania
  One Size
  Akcesoria
  One Size
 • Kolor
 • Materiały
 • Cena
  Od: PLN
  Do: PLN

HERSCHEL

filtry Sortuj według

Sortuj według


O Herschel

Na początku 1900 roku Alexander Cormack z żoną Annie wyruszył z Wick w Szkocji do Kanady. Para osiadła w niewielkim miasteczku Hershel, w którym obecnie mieszka około 30 osób.

W 2009 roku bracia Jamie i Lyndon Cormack założyli spółkę Herschel Supply Co.  Siedziba spółki jest w Vancouver, Kanada, lecz nazwa oddaje cześć miasteczku w którym wyrosły trzy pokolenia rodziny Cormacków. Herschel Supply Co jest znaną na całym świecie marka producenta akcesoriów, która słynie z atrakcyjnego designu, wysokiej jakości surowców oraz dbałości o najdrobniejsze detale.

Zapał i chęć do zaopatrzenia niestrudzonych podróżników w idealne plecaki i akcesoria zaowocowała klasyczną kolekcją Hershel Supply - przemyślaną w najdrobniejszych detalach, opracowaną od podstaw z dbałością o pożyteczne w codziennym podróżowaniu szczegóły. Ponadczasowe sylwetki i inspiracje otaczającym nas światem zapewnia każdej sztuce lekką nutę nostalgii, a także nowoczesne detale i funkcjonalne rozwiązania.Kolekcja Herschel Supply Classic to klasyczne, ponadczasowe i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnymi detalami.

Herschel_apačia