Masz pytania?+48223072892

Ciepłe kombinezony na zimne dni

2017-09-28

Uniwersalny i wygodny strój dla Twoich dzieci, zrobiony jest z wysokogatunkowych materiałów, które zapewnią ciepło i ochronę przed mrozem. Miękkie, puchowe wypełnienie zapewni ciepło nawet podczas najchłodniejszych dni.

Miękki, ciepły i puchowy kombinezon idealnie sprawdzi się w chłodniejszych warunkach. Jest odporny na wodę i wiatr. Polarowa podszewka, znajdująca się wewnątrz kaptura oraz wzdłuż tułowia, ochroni delikatną skórę dziecka, a kaczy puch i regulowane mankiety zatrzymają ciepło. Wywijane zakończenia rękawów i spodni utrzymają optymalną temperaturę wewnątrz kombinezonu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci będą się świetnie bawić i nie zmarzną.

Komplet składający się z zimowych spodni i kurtki dla najmłodszych. Zrobiony jest z wodoodpornego materiału, aby mali miłośnicy zabaw na śniegu pozostali susi i zdrowi. Górną część spodni tworzy miękka i przyjemna w dotyku polarowa kamizelka. Wzmocnienia na tylnej części oraz na kolanach sprawiają, że spodnie są bardziej wytrzymałe. Komplet dostępny jest w żywych kolorach i kontrastowych nadrukach.

KOMBINEZONY DLA DZIECI - www.open24.pl/pl/katalog/kombinezony