Masz pytania?+48223072892

CO WSPIERA NASZA SPRZEDAŻ TOMS

2017-03-02

 

Partnerzy TOMS realizują programy zdrowotne, edukacyjne oraz społeczne, które służą poprawie przyszłości dzieci, ich rodzin i lokalnych społeczności.

 

 

 

 

 

KLASYCZNE SLIP-ON

clasic

Rozdajemy od  2007

Rozdano w  ponad 70 krajach

Dostępne kolory:  czarny, czerwony, niebieski, oliwkowy i popielaty

Produkowane w  Chinach, Etiopii, Haiti i Kenii

Opis: Ten model slip-onów jest unisex i spełnia wymagania regulaminów szkolnych w wielu krajach. Dzięki pozyskanej przez naszych Partnerów informacji zwrotnej poprawiliśmy komfort i trwałość obuwia przez dodanie bardziej wytrzymałej podeszwy, która chroni stopy dzieci przed skaleczeniami i infekcjami. Ten model obuwia jest zintegrowaną częścią prowadzonych przez naszych Partnerów programów zdrowotnych, edukacyjnych oraz społecznych.

 

WINTER BOOT

winter

Rozdajemy od 2012

Rozdano w Środkowej i Wschodniej Azji, Europie Wschodniej, krajach Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i Stanach Zjednoczonych

Dostępne kolory: czarny

Produkowane w Chinach

Opis: Dzięki wsparciu naszych Partnerów opracowaliśmy model przeznaczony dla krajów chłodnej strefy klimatycznej. Solidne buty zapewniają ciepło i suchość dziecięcych stóp, dlatego są rozdawane w okresie jesienno-zimowym.

 

WET-WEATHER SLIP-ON

lietaus

Rozdajemy od 2014

Rozdano w krajach Afryki, Ameryki Centralnej i Azji Południowo-Wschodniej

Dostępne kolory: czarny

Produkowane w Chinach

Opis: Odporne na warunki pogodowe slip-ony dla krajów w których występuje długa pora deszczowa. Wet-Weather Slip-on to buty z trwałego materiału, które posiadają otwory dla wentylacji stopy i odprowadzenia wody, oraz masująca podeszwę wewnętrzną i solidny protektor zapobiegający poślizgom na mokrej nawierzchni.

 

SPORTS SHOE

kedai

Rozdajemy od 2013

Rozdano w krajach Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Indiach i Stanach Zjednoczonych

Dostępne kolory: czarny, biały

Produkowane w Chinach i Indiach

Opis: Tenisówki na grubej i wytrzymałej podeszwie, ze wstawkami z siatki. Sznurowane z lekko regulowanymi paskami z rzepem. Ten model jest częścią prowadzonych przez naszych Partnerów programów sportowych i zdrowotnych, które zachęcają dzieci do bycia aktywnymi.

 

LOKALNE MODELE OBUWIA

Untitled-45345

Rozdajemy od 2013

Rozdano w Argentynie, Etiopii, Haiti, Indiach i Kenii

Dostępne kolory: czarny, różne kolory

Produkowane w Argentynie, Etiopii, Haiti, Indiach i Kenii

Opis: W celu tworzenia miejsc pracy i wspierania lokalnej przedsiębiorczości TOMS zleca produkcję około jednej trzeciej części rozdawanych butów dla firm z docelowego regionu. Produkowane lokalnie obuwie zostało zaprojektowane tak, aby spełniało lokalne wymagania w Indiach. Ten model stanowi część programów edukacyjnych i żywieniowych.