Masz pytania?+48223072892

Crocs - na stopach małego księcia!

2015-06-19

Nie jest tajemnicą, że mody dla całego świata dyktują autorytety. Złota reguła sprawdziła się i tym razem - po tym jak książę Wielkiej Brytanii George ukazał się w niebieskich chodakach Crocs KidsCrocband, sklepy Crocs z całego świata odnotowały wyprzedanie wszystkich rozmiarów tego modelu.

Cała królewska rodzina spędzała niedzielne popołudnie w klubie polo w Tetbury. Podczas gdy książę William grał w golfa, dziennikarze swą uwagę skierowali na księżną Catherine i małego księcia w chodakach Crocs. Księżna jest osobą posiadająca ogromny wpływ na światowy rynek mody wystarczy jej ukazać się w ubraniu czy butach nieznanego projektanta, jego imię w oka mgnieniu wbija się na szczyty popularności. Taką moc przejął i książę George. Po tym, jak w niedzielę młody guru mody zjawił się w klubie polo, ubrania które miał tego dnia na sobie zostały od razu wysprzedane.

Oprócz Crocs'ów mały książę miał kaszmirowy sweterek Olivier Baby and Kids, który również został wysprzedany w oka mgnieniu. Eksperci szacują, że w pierwszym roku swojego życia książę przyniósł dla różnych sklepów z całego świata dochody rzędu 340 milionów euro, a wystarczyło jedynie ukazać się publicznie w ubraniach czy butach którejś z marek.

Ekspert stylu i znaków towarowych Nick Ede cieszy się, że książę George nie jest niewolnikiem mód, lecz gentlemanem prawdziwego brytyjskiego stylu. Znawcy wymyślili nawet nowe określenie dla tego stylu: Efekt księcią George'a - to nie metki projektantów, a dostępne dla każdego, stylowe i modne codzienne ubrania".

Nikt nie zaprzeczy, Crocs KidsCrocband może kupić każdy. Wybieraj swój rozmiar i kolor w sklepie Open24!