Rabat 30% na kolekcję deszczową!
Zniżki obowiązują tylko dla zarejestrowanych członków Open24 Club, do 30.09.2022 (włącznie)* 
Kup Teraz
Masz pytania?+48223072892

Jak zadbać o białe buty, aby zawsze wyglądały jak nowe?

2017-08-23

Białe tenisówki to nieodłączny akcent lata. To buty, które z łatwością dopasujesz do różnych stylizacji. Czerwone jeansy czy sukienka w kwiaty, nawet klasyczna biała koszula –  białe buty pasują jak zawsze. Największym problemem jest utrzymanie ich czystości i bieli. Purewow.com oferuje pięć sprawdzonych sposobów na zachowanie świeżej, sklepowej bieli Twoich ulubionych tenisówek.

 

 

 

Gąbka z melaminy

Melamine

 

Niewielka gąbka jest zbawieniem dla zabrudzonych tenisówek. Wystarczy lekko zwilżyć i potrzeć plamy na tkaninie czy gumie butów. Ekspert ds. substancji chemicznych przypomina, że cudownej gąbki należy używać w rękawicach oraz nie zapomnieć o pozbieraniu pokruszonych resztek (gąbka ściera się jak gumka), które należy chronić przed dziećmi.

 

 

Ocet

Vinegar

 

Nie masz magicznej gąbki z melaminy? Wtedy na ratunek przyjdzie ocet. Zwilż octem ściereczkę czy papierowy ręcznik i delikatnie potrzyj plamy i zabrudzone miejsca.

 

 

 

Na trwałe plamy - szampon

Shampoo

Może tak się stać, że na zapiętku powstała duża tłusta plama. Weź czystą ściereczkę (lub starą szczoteczkę do zębów) i zamocz ją w najbardziej delikatnym z posiadanych szamponów. Użyj ciepłej wody i delikatnie pocieraj brudne miejsce do spienienia. Dostrzeżesz, że plama zaczyna powoli znikać!

 

 

 

 

Nowe sznurowadła

laces

 

To sprawdzone: sznurowadła tenisówek brudzą się szybciej niż same buty. Być może dlatego, że często dotykamy ich rękoma (ręce mogą być posmarowane kremem lub po prostu nie zawsze czyste) lub czasem ciągną się po ziemi.  Jak by nie było, najprostszym sposobem na odnowienie tenisówek jest upranie sznurowadeł.

 

Kolekcja białych butów:  https://www.open24.pl/pl/katalog/?filter=colors:1