Masz pytania?+48223072892

KOLEKCJA TOMS OCEANA WHALE

2018-02-26

PROBLEM

Niezrównoważone i niszczące praktyki połowowe stanowią zagrożenie dla populacji wielorybów na całym świecie. Nadmierne połowy ryb mogą zaburzyć zapasy żywnościowe wielorybów, podczas gdy w długie sieci skrzelowe mogą zaplatać się i zabić wieloryby, delfiny, foki żółwie morskie, rekiny i wiele innych ekologicznie ważnych ryb.

KOLEKCJA

Kolekcja obejmuje wegańskie obuwie z limitowanej edycji, inspirowanej odzyskiwaniem populacji wielorybów popielatych i humbaków oraz ich trasami migracji. Powstało dziewięć wzorów obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci. www.open24.pl/pl/toms/whale/

JAK POMÓC

Firma TOMS z dumą wspiera firmę Oceana w jej działaniach na rzecz ochrony wielorybów i innych gatunków morskich. Spośród kampanii mających na celu ograniczenie rybołówstwa w Brazylii, Peru i na Filipinach, a także ograniczenie przyłowów w USA i Kanadzie, Oceana odnosi zwycięstwa, które przynoszą bezpośrednie korzyści wielu różnym populacjom wielorybów.

Założona w 2001 roku, Oceana jest największą międzynarodową organizacją całkowicie skupiającą się na przywracaniu naszych oceanów do dawnego poziomu obfitości. Do tej pory kampanie naukowe Oceany ochroniły ponad milion kilometrów kwadratowych oceanu i niezliczoną ilość wielorybów, rekinów, żółwi morskich i innych morskich stworzeń.

TOMS oceana1

WIEDZIAŁEŚ?

Zarówno humbaki, jak i wieloryby popielate mogą ważyć więcej niż pięć dorosłych słoni.