Masz pytania?+48223072892

Należycie zaopatrz się przed otwarciem sezonu plażowego!

2015-05-14

Odkryj oferowane przez marki Rider i Ipanema kolekcje klapek na plażę i na basen! Wybieraj te najbardziej wymarzone już teraz i z niecierpliwościa wyglądaj rozpoczęcia sezonu!

Rider - to nie tylko tradycyjne kapcie. Obuwie Rider - to solidny pogląd i wybór dowodzący, że wybierasz najlepsze. Obuwie Rider jest produkowane w Brazylii, firma oferuje najlepszy wybór kapci i sandałów dla milionów klientów z całego świata. Dopracowane wzornictwo oraz solidne i jakościowe detale zapewniają komfort na każdym kroku.

Brazylia - radosny kraj jaskrawych kolorów, beztroskiego życia i zabawy. Ipanema to nazwa miejscowości w południowym regionie Rio de Janeiro. Plaża Ipanema od 1960 roku słynie z pełnego elegancji i tempa życia towarzyskiego. W 2001 roku, inspirowana wizerunkiem namiętnej i pełnej energii Brazylijki, Grendene“ stworzyła markę  „Ipanema“. Wygodne i stylowe obuwie szybko podbiło serca nie tylko Brazylijek - szalenie popularna w Brazylii marka odnosi sukcesy również w Europie, Azji i całej Ameryce Południowej.