Masz pytania?+48223072892

New Balance - najbardziej popularne obuwie wiosenne już od trzech lat!

2017-03-17

 

Powstały dla sportu, lecz doskonale sprawdzają się na co dzień.

Już od ponad 100 lat New Balance produkuje uwielbiane przez wszystkich buty. W 1906 roku w Bostonie firmę New Balance założył imigrant z Brytanii William Riley - to jest niewiarygodne, lecz podstawowym źródłem jego inspiracji była kurza łapka - trzy palce, które zapewniają ptaku doskonałą równowagę. New Balance były pierwszymi butami, które oferowały trzy punkty oporu dla stopy.


Dlatego nie bez powodu sądzono, że nowa generacja obuwia New Balancestanie się wspaniałym pomocnikiem biegaczy i innych sportowców. I tak się stało naprawdę - pierwszy model New Balancebył przeznaczony do biegania. Trzy punkty podparcia zapewniały swobodę manewru i szybkość, równomierne rozłożenie obciążenia redukowało zmęczenie i bóle nóg czy kręgosłupa.

Firma deklaruje produkcję wysoce jakościowego produktu i jest znana nie tylko jako producent wysokiej klasy obuwia, lecz także jako aktywny członek ruchu ochrony środowiska, produkujący buty z wykorzystaniem w 100% recyklingowanego papieru i w 100% z soi wykonanych naturalnych barwników.

W odróżnieniu od innych marek obuwniczych, buty New Balanceoczarowały sportowców swą jaskrawą kolorystyką, bogactwem modeli i stylizacji. W tak szerokim asortymencie każdy odnajdzie swoją ulubioną parę. Bardzo szeroki wybór obuwia zapewnia komfort i swobodę ruchu. Dzięki jaskrawej kolorystyce, szerokiemu wyborowi oraz wysokiej jakości New Balancesą ulubionym obuwiem dorosłych i dzieci.

Dla kobiet:

new-balance-wl574-pink-swanew-balance-wr996-icarusnew-balance-w576-portnew-balance-kl574-pink-white

 

Dla kobiet - https://www.open24.pl/pl/new-balance/Dla-kobiet

 

Dla mężczyzn:

new-balance-mrl420-red_1new-balance-mrl247-luxe-brown_1new-balance-mrl247-olivenew-balance-w576-port_1

 

Dla mężczyzn - https://www.open24.pl/pl/new-balance/Dla-mezczyzn

 

Dla dzieci:

new-balance-kl574-pink-whitenew-balance-kd373-coralnew-balance-kd373-bluenew-balance-kd373-grey-pink

 

Dla dzieci - https://www.open24.pl/pl/new-balance/Dla-dzieci