Masz pytania?+48223072892

NOWA MARKA – Butterfly Twists!

2017-05-22

Historia BUTTERFLY TWISTS rozpoczęła się w 2007 roku, gdy dwóch braci (Emmanuel Eribo, Frank Eribo) i ich wspólni przyjaciele szkolni (Mark Quaradeghini ii Philippe Homsy) założyli się, że przegrany będzie musiał przez cały wieczór paradować w szpilkach. Zwykły żart stał się pomysłem, który całkowicie odmienił życie chłopaków.

Chociaż przegrany nie chciał ujawnić swego imienia i nie dotrzymał warunków zakładu, jednak razem z przyjaciółmi i pełen solidarności dla losu kobiet, postanowił stworzyć obuwie, które nie krępowało by ruchów, lecz nie ujmowało uroku, byłoby komfortowe, nie męczyło i nie psuło dobrej zabawy. 

Chłopaki nie mieli żadnego doświadczenia w branży obuwniczej i mody, jednak entuzjazm i wiara w słuszność pomysłu prowadziły ich do przodu. Przygotowania trwały 2 lata. W ciągu dwóch lat zgromadzili zespół projektantów, który podjął się wyzwania i połączył w całość styl i luksusowe elementy, komfort i uniwersalność. Zespół opatentował lekką, miękką i giętka podeszwę, która stała się kluczową dla zdobycia popularności i popytu.

Kolekcja BUTTERFLY TWISTS debiutowała w 2009 roku w Londynie. Teraz już także u nas! Sprawdź nową kolekcję -  https://www.open24.pl/pl/butterfly-twists/

 

BT