Rabat 30% na kolekcję deszczową!
Zniżki obowiązują tylko dla zarejestrowanych członków Open24 Club, do 30.09.2022 (włącznie)* 
Kup Teraz
Masz pytania?+48223072892

Nowe oferty na sezon zimowy

2015-09-23

Przygotujcie się - zima nadchodzi. Jeżeli nie jesteście gotowi, polecamy sprawdzenie nowych kolekcji: 

1. UGG

Dlatego teraz UGG® Australia jest luksusową marką, która otoczy cię codziennym komfortem. Te buty są szyte z najwyższej jakości surowców, dlatego UGG ma szerokie grono wiernych klientów z całego świata. Każdy wybrany model UGG będzie wygodny od pierwszej minuty i zapewniamy, że to uczucie nie zniknie nawet po kilku latach noszenia.

Oprócz klasycznych, doskonale znanych modeli (UGG Classic Short, UGG Classic Tall czy UGG Bailey Bow) butów, firma oferuje również linię odzieży dla dorosłych i dla dzieci. Obszerna kolekcja rękawic, szalików, czapek oraz płaszczy umożliwia wybór dodatków, które ogrzeją nawet w najzimniejsze miesiące zimy. 

Kupuj tu...

2. CATERPILLAR

Obuwie Caterpillar (CAT) wyróżnia się charakterystyczną roboczą stylizacją i maksymalnym komfortem, który czyni je idealnym obuwiem na wolny czas.  Gama modeli obejmuje modele od prawdziwych butów roboczych po stylowe wsuwane trampki, dlatego swoja parę odnajdą nawet najbardziej wyszukani klienci. Najwyższa jakość i solidna konstrukcja wyrobów nie zawodzi klientów, którzy wiedza czym jest ciężka praca i odpowiedni komfort.

To jest chyba najbardziej trwałe obuwie robocze. Trwałość i wygoda - cechy szczególne CAT, które zapewniły marce sukces. W butach CATjesteś pewien siebie i sprostasz każdemu zadaniu.

Kupuj tu...

3. EMU

EMU - to doniosła historia. Marka jest gwarancją jakości i stylu, podbiła cały świat, została doceniona na targach mody, jej wyroby stały się ulubionym dodatkiem wielu sław świata rozrywki. Producenci EMU oferują unikalne, jakościowe obuwie w atrakcyjnej cenie - dlatego te buty z łatwością podbiły świat.

Marka co sezon prezentuje nowe kolekcje, zadziwia i cieszy nowymi sylwetkami, wzorami nadruków, nowymi materiałami i odważnymi kontrastowymi kolorami.

Kupuj tu...