Masz pytania?+48223072892

Nowe - Plecaki dziecięce – „LittleLife“

2017-12-14

LittleLife

 

Być może najlepszy prezent dla Twoich małych poszukiwaczy przygód znajdziesz w naszej ofercie.Przedstawiamy uroczą kolekcję „LittleLife“! Znajdziesz  tu inspirowane postaciami plecaki, butelkipoduszki podróżnenawet torby dla miłośników różnych charakterów. Twój mały podróżnik będzie mógł wybrać swój własny atrybut podróżniczy. Nie ma znaczenia czy zabierze go na wycieczkę, do przedszkola czy na spacer do parku. W tym małym plecaku zmieszczą się niezbędne zabawki, napój i inne przedmioty, które dziecko chciałoby wziąć ze sobą. To nie jest tylko plecak, to bohater, który będzie towarzyszył Twoim maluchom wszędzie.

 

DZIECI OD PIERWSZEGO DO TRZECIEGO ROKU ŻYCIA

LittleLife1small

Małe i lekkie plecaki zapewnią dobrą zabawę podczas każdej podróży. Możesz przyczepić do plecaka smycz, która pomoże upilnować dziecko, podtrzymać go, aby nie upadło i która pomoże utrzymać mu równowagę podczas stawiania pierwszych kroków.

 

DZIECI OD TRZECIEGO ROKU ŻYCIA

LittleLife2kids

Czas na naukę samodzielności - te plecaki umożliwią dzieciom spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy na wycieczkę do ich ukochanego plecaka. Kolejną zaletą plecaka jest wyściełany uchwyt i pas biodrowy, który został zaprojektowany specjalnie po to, aby pomóc dzieciom podczas nauki na rowerze, hulajnodze, albo po prostu dla rodziców, którzy potrzebują upilnować energiczne dzieci.

Cała LittleLife kolekcja - www.open24.pl/littlelife/