Masz pytania?+48223072892

Open24 x celebrities

2015-07-22

Oni ciągle zadziwiają nas swoim wizerunkiem na ważnych przyjęciach czy czerwonych dywanach, lecz o wiele większą tajemnicę stanowi ich obuwie codzienne, ukryte przed fleszami fotoaparatów. Spróbujmy dowiedzieć się, co noszą Polskie i światowe sławy na co dzień. Nie zapominajmy - ugruntowanym trendem możemy nazwać tylko wówczas, gdy go prezentują najpopularniejsi.

Izabella Miko:

Słynna aktorka i tancerka Izabella Miko umieściła zdjęcie na swym profilu Instagram z życzeniem uściskówdla wszystkich. Najważniejszym szczegółem tego zdjęcia są buty. Izabella jest w białych trampkach Converse. Converse od kilku dziesięcioleci jest niewątpliwym liderem branży obuwia weekendowego. Converse noszą wszyscy - i gwiazdy rocka i aktorzy!

izabella miko_1

Ben Affleck:

Amerykański aktor Ben Affleck - nie tylko utalentowany, lecz także bardzo stylowy mężczyzna. Jest niewątpliwym trendsetterem , prezentującym dostępne dla wszystkich modele obuwia. Ben Affleck często pokazuje się w tenisówkach różnych marek - Converse, Nike, New Balance i Toms.

benas

Książe George: 

Po tym jak książę Wielkiej Brytanii George ukazał się w niebieskich chodakach Crocs KidsCrocband, sklepy Crocs z całego świata odnotowały wyprzedanie wszystkich rozmiarów tego modelu. Księżna jest osobą posiadająca ogromny wpływ na światowy rynek mody wystarczy jej ukazać się w ubraniu czy butach nieznanego projektanta, jego imię w oka mgnieniu wbija się na szczyty popularności. Taką moc przejął i książę George. Ukuto nawet wyrażenie do określenia efektu popularności noszonych przez niego ubranek - nazwano to efektem księcia Georga.

Chodaki Crocs można zobaczyć również na stopach córki Angeliny Jolie i Brada Pitta.

crocs_1