Masz pytania?+48223072892

Podwójny i potrójny komfort Crocs™

2017-02-20

Czy wiesz, że Crocs™ stosuje trzy różne technologie dla trzech różnych poziomów komfortu? Czytaj więcej:

 

Kultowy komfort Crocs™: jednolita podeszwa z patentowanego tworzywa Croslite™.

Jednolita podeszwa z patentowanego tworzywa Croslite™ zyskała miano kultowej, bo to właśnie od niej rozpoczęła się historia tej marki. Wszystkie bez wyjątku klasyczne modele Crocs™ posiadają podeszwę odlaną z tworzywa Croslite™ - lekką, stymulującą amortyzację stopy i zapobiegającą zmęczeniu nawet po całym na nogach.

 Buty:

Podwójny komfort Crocs: dwuwarstwowa podeszwa z tworzywa Croslite™. 

Nieskomplikowana konstrukcja buta: wkładka z tworzywa Croslite jest połączona z podeszwą z tworzywa Croslite. W ten sposób wkładka stanowi drugą puszystą warstwę przegrody pomiędzy tobą a światem. Tego typu obuwie wyróżnia się wyprofilowanymi na wkładce dodatkowymi oparciami podbicia oraz zapiętka.  Różnicę poczujesz na każdym kroku.

Buty:

Potrójny komfort Crocs: trzy warstwy patentowanego tworzywa Croslite pomiędzy tobą a światem.

Podwójna podeszwa z tworzywa Croslite została uzupełniona o trzecią, dostosowującą się do kształtu stopy, warstwę poliuretanu, zwaną też memory foam. To jest już bardziej wyrafinowana konstrukcja: na już kultowej podeszwie z tworzywa Croslite jest kształtowana wyprofilowana zgodnie z kształtem stopy wkładka z tego samego tworzywa, a na niej - najnowsza warstwa z poliuretanu. Poliuretan posiada niesamowite właściwości dostosowania się kształtów ludzkiego ciała, dlatego oferowany przez te buty komfort jest jeszcze większy.

Buty: