Masz pytania?+48223072892

Powrót Crocsów jest odczuwalny również w Hollywood

2017-06-09

Gdy kilka dni przed nastąpieniem 2017 roku najbardziej znane i wpływowe pismo Vogue ogłosiło swoją listę trendów na nadchodzący 2017 rok, nikt nie mógł uwierzyć w nieomylność jednego z punktów - w oficjalny powrót obuwia Crocs! Prawie przed dziesięcioleciem święcąca tryumfy marka powraca nie chyłkiem, lecz z donośnymi fanfarami. Dominujące w ostatnich dwóch kolekcjach projektanta Christophera Kane'a obuwie ponownie dowodzi, że komfort doskonale współgra z modą i najnowszymi trendami.

W Crocsach niczym z podium haute couture

Renesansem Crocsmożemy uznać jesień 2016 roku, gdy po raz pierwszy została zaprezentowana kolekcja wiosny-lata 2017 Christophera Kane'a, w której Crocsy lśniły w dosłownym tego słowa znaczeniu. Projektant zaprezentował imitujące fakturę marmuru i ozdobione błyszczącymi kamieniami chodaki Crocs. Chociaż zaprezentowana na podium szykowna wersja chodaków Crocs Classic kosztuje nawet 325 euro, czyli ponad dziesięciokrotnie więcej od klasycznych chodaków, tradycyjna sylwetka powróciła jako topowy trend tego sezonu.

Pół roku później została zaprezentowana kolejna, nie mniej wpływowa, kolekcja jesieni-zimy 2017 tego samego projektanta. Tym razem były to wykończone futrem chodaki Crocs, które bardzo napominały jeden z najchętniej kupowanych modeli - Crocs Blitzen II Clog. Z tego można wywnioskować, że wcale nie musisz wydawać setek złotych aby wyglądać jak gwiazda podium.

 Crocs fashion podium

Wpływ sław

Powrót Crocsów jest odczuwalny również w Hollywood. Na przykład aktorki Leighton Meester, Katie Cassidy, Whoopi Goldberg i Jennifer Garner zostały przyłapane w codziennych stylizacjach z figlarnymi kolorami klasycznych chodaków Crocs. Doskonale znana z ról w filmach  Ten pierwszy razczy Aniołki Charliego“  aktorka Drew Barrymore w tym sezonie zasługuje na tytuł ambasadora Crocs. Aktorce nie ustępuje również jeden z najbardziej znanych wrestlerów John Cena, który pomimo bycia ambasadorem Crocs chętnie wkłada je i wolnym czasie.

Wiernymi wielbicielami Crocsów możemy nazwać również Brytyjską rodzinę królewską. Mały książę Jerzy i nawet sama Kate Middleton nie raz zostali upamiętnieni w obuwiu z logiem Crocs.

Crocsfashion 3_1

Crocsfashion 4