Masz pytania?+48223072892

Prezenty świąteczne!

2017-12-04

Kupując prezent na Gwiazdkę kupujesz nie tylko przedmiot. Tym samym masz wizję opakowania, tekstu życzenia, widzisz uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby, która ten prezent dostanie i otworzy. Możemy pomóc Ci z pomysłem na prezent, który każdy odbierze z najszerszym uśmiechem - z powodu funkcjonalności, ciepła lub sensu.

W celu ułatwienia drogi w labiryntach wyboru prezentu, w tym roku oferujemy przewodnik najpopularniejszych prezentów. Wybieraj z ponad 40 marek i 1700 produktów, a zamówione dziś towary odbierzesz w ciągu paru najbliższych dni! Przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia jeszcze nigdy nie było takie proste!

 + WSZYSTKIE PRODUKTY +

 

PREZENT Z OWCZEGO FUTRA

a

Nie ma nic cieplejszego od owczego futra. Naturalne australijskie futro owcze jest miękkie, grube, gęste i odporne na wodę, a tym samym zapewnia uczucie chodzenia po chmurach. Wybieraj z trzech marek EMUKoalabi i UGG – i sprezentuj ciepło i niezrównany komfort.

Katalog butów z owczego futra +

 

KAPCIE

b

Dom - to miejsce w którym wszyscy musimy czuć się najlepiej. To mogą zapewnić stylowe, wygodne i ciepłe kapcie. Od tekstylnych kapci Crocs po wełniane Camper EMU z owczego futra, Open24 oferuje ogromny wybór dla każdych stóp.

Katalog kapci +

 

PREZENTUJ Z SENSEM

c

Prezentując TOMS dajesz w prezencie coś więcej niż buty czy kapcie. Prezentując TOMS dajesz w prezencie drugą parę obuwia dla tych, którzy tego potrzebują najbardziej, ponieważ za każdą kupioną parę TOMS daje drugą dla dzieci, dla których buty oznaczają polepszenie jakości życia. W te Święta dawaj prezenty z sensem! Dowiedz się więcej...

Katalog TOMS +

 

TOREBKI I PLECAKI

d

Stylowa i funkcjonalna torebka czy plecak często może okazać się niezastąpionym pomocnikiem. Mieści nie tylko połowę naszego życia, lecz czasem ratuje całe zestawienie lub staje się najlepszym kompanem podróży. Plecak lub torebka - to prezent akcesorium, wygody i przyszłych wrażeń w jednym opakowaniu.

Katalog plecaków i torebek +

 

PREZENTY DO 150 

e

 

Jakościowy prezent nie oznacza wysokiej ceny. Wybieraj kapcie, środki do pielęgnacji obuwia lub akcesoria Croc i zadziw Swoich bliskich miłymi i praktycznymi drobiazgami.

Katalog prezentów do 150 zł +