Masz pytania?+48223072892

#StandWithTOMS

2017-05-09

  •          Czy wiesz, że za każdą nabytą przez Ciebie parę butów firma TOMS daje drugą parę w prezencie dla dzieci, które ich potrzebują najbardziej.
  •          Czy wiesz, że za każdą nabytą przez Ciebie torebkę czy plecak firma TOMS pomaga uratować życie matki i dziecka?
  •          Czy wiesz, że za każdą nabytą przez Ciebie parę okularów firma TOMS pomaga przywrócić wzrok dla jednej osoby?
  •          Czy wiesz, że za każde nabyte przez Ciebie opakowanie ziaren kawy firma TOMS zapewnia dostęp do czystej i bezpiecznej wody pitnej?
  •          Czy wiesz, że za każdy nabyty przez Ciebie tornister firma TOMS udziela wsparcia programom prewencji przemocy w szkole?
  •          Czy wiesz, że za każdą nabytą przez Ciebie bransoletę do zegarków Apple firma TOMS wydłuża komuś dzień oferując lampę z panelem solarnym?

Abyśmy wszyscy mogli uczcić misję TOMS, 12 maja obchodzimy DZIEŃ Z TOMS! Zrób sobie zdjęcie z odpowiadającym któremuś z prezentów TOMS kolorem, udostępnij je, nie zapomnij o hashtagu #StandWithTOMS i pokaż, że Ci zależy! 

TOMS - jedna z najbardziej znanych światowych marek, która dzięki swojemu innowacyjnemu pomysłowi odmieniła życie milionów osób na całym świecie. Pomysł jest prosty - kupujesz buty TOMS i za każdą sprzedaną parę firma daje w prezencie buty dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Według tego klucza na świecie rozdano już ponad 35 milionów par butów. To, co rozpoczęło się od prostego pomysłu, rozwinęło się w mocny model biznesu, który pomaga w zwalczaniu ubóstwa i poprawie warunków zdrowia, edukacji i bytowych dla dzieci i lokalnych społeczności z całego świata. Więcej o TOMS...