Rabat 30% na kolekcję deszczową!
Zniżki obowiązują tylko dla zarejestrowanych członków Open24 Club, do 30.09.2022 (włącznie)* 
Kup Teraz
Masz pytania?+48223072892

Stylista rekomendacja

2017-04-21

 

Moda jest jak nigdy dotychczas demokratyczną, dostępną i otwartą dla wszystkich nie jest ważne czy Twój styl najlepiej określa surowy minimalizm, czy zgoła na odwrót, Twoja szafa przypomina jaskrawy i szalony karnawał. Nie ma granic, przeszkód, wyraźnie określonej hierarchii trendów uwaga jest skupiona na indywidualizmie.

Sposobów na wyrażenie siebie jest tak wiele, że można dostać zawrotu głowy. Praktyczna porada: szukaj inspiracji u najbardziej kreatywnych przedstawicieli przemysłu mody, którzy upiększają ulice podczas tygodni mody. To wspaniała okazja na zapoznanie się tym, jak widziane na podium trendy wiosny-lata 2017 mogą być zastosowane w rzeczywistym świecie.

Grafika

gatves-stiliaus-derinys-58dbde0a5dabd-min

Grafika, geometryczne wzory jeden z najbardziej oryginalnych i figlarnych sposobów na ożywienie garderoby wiosenną świeżością, zwłaszcza jeśli nie lubisz kwiatowych wzorów lub uważasz je za zbyt banalne. Nie obawiaj się łączenia jaskrawych kreacji z przyciągającymi wzrok akcesoriami. W tym sezonie największym powodzeniem cieszą się minimalistyczne, lecz duże, asymetryczne kolczyki i ogromne bransolety. Nie obawiaj się inwestowania w ubrania i akcesoria warte miana ponadczasowej klasyki, takie jak jasne sneakery, oryginalne okulary czy klasyczna torebka to są naturalni sojusznicy wzorzystych stylizacji.

Tenisówki
TOMS -https://www.open24.pl/pl/toms

 

Koszule

vida_press_108520413o-58d66c0c4e565-min

Precyzyjny krój koszul i sukienek to jeden z najbardziej widocznych i praktycznych trendów tego sezonu. Porzucamy wszelkie tradycyjne zasady noszenia koszuli: można figlarnie odsłonić jedno lub oba ramiona, powiększone rękawy stają się wspaniałym akcentem. Akcesoria z motywami przyrodniczymi lub etnicznymi pozwolą na wykreowanie nowoczesnej stylizacji.

Platformy
Melissa, które podkreślą Twój stylhttps://www.open24.pl/pl/melissa

 

 

Czerwień

gatves-stiliaus-derinys-58dbde1f8da9e-min

 

Nie jest tajemnicą, że czerwień jest pewnie jedynym kolorem, który natychmiast przykuwa uwagę. Jedna ten sezon podpowiada, że urok kryje się w szczegółach nie ma bardziej efektownego zestawienia, niż minimalistyczna, monochromatyczna kompozycja z jaskrawym czerwonym akcentem. Zainwestuj w toakcesorium tego sezonu i wybieraj czerwień: to mogą być kolczyki, torebka, buty lub tylko szalik.

Czółenka Melissahttps://www.open24.pl/pl/melissa

 

 

Artykuł - http://www.elaima.lt/naujiena/mada/pavasario-tendenciju-miesto-gidas-842-750488