Rabat 30% na kolekcję deszczową!
Zniżki obowiązują tylko dla zarejestrowanych członków Open24 Club, do 30.09.2022 (włącznie)* 
Kup Teraz
Masz pytania?+48223072892

TOMS ANIMAL INITIATIVE + WILDAID

2017-04-03

Czy wiesz? Pandy są najrzadszym przedstawicielem rodziny niedźwiedziowatych. Miłe, puszyste i, niestety, rzadkie tak wspaniałych zwierząt jak panda wielka pozostało na całym świecie mniej niż 2 tysiące*. TOMS szczyci się tym, że może wspierać organizację WildAid, która prowadzi programy na rzecz zachowania pand wielkich. Tylko dzięki staraniom tych organizacji możemy być pewni, że również w przyszłości pandy nie znikną z tego świata. 

Wspólnie z WildAid powstała nowa limitowana kolekcja, której detale zostały zainspirowane przez pandy. Figlarne materiały oraz kilka różnych modeli dla kobiet i dzieci nie pozostawiają obojętnych. Ponadto, każda para jest odpowiednia dla wegan buty powstały bez użycia jakichkolwiek substancji pochodzenia zwierzęcego. Co najważniejsze za każdą nabytą parę butów TOMS dodatkowo wspiera organizację WildAid środki są kierowane na finansowanie programów edukacyjnych na rzecz zachowania populacji pand w Chinach.

* - Źródło: panda.org.cn/english/about/about/2013-09-11/2416.html

Za każdą nabytą przez Państwa parę butów firma TOMS daje w prezencie buty dla tych, którzy ich potrzebują najbardziej. ONE FOR ONE ®.