Masz pytania?+48223072892

TOMS: buty w prezencie

2015-09-16

Jesteśmy gotowi wyłącznie na pozytywne działania, lecz zdajemy sobie sprawę, że jeszcze nie znamy odpowiedzi na wszystkie nas nurtujące pytania. Właśnie dlatego działania dobroczynne TOMS są prowadzone ostrożnie, zgodnie z planem i z pomocą Partnerów-Darczyńców. Chcecie dowiedzieć się więcej o procesie? Czytaj dalej!

d1

1. Zasada równości.

Wszystko zaczyna się od zakupu. Po zestawieniu wyników sprzedaży, razem z Partnerami-darczyńcami zapewniamy odpowiednią liczbę par butów do rozdania.

d2

Badanie potrzeb.

Nasz Dział Prezentowania współpracuje z Partnerami-darczyńcami w ustanowieniu potrzebnych rozmiarów, ilości i rodzaju butów.

d3

Dostawa i dystrybucja.

Wysyłamy odpowiednią liczbę butów do naszych Partnerów-darczyńców, którzy przekazują je bezpośrednio dla dzieci razem z dodatkową pomocą.

d4

Zarządzanie rachunkami.

Dawanie w prezencie nie może być kojarzone z ukrytymi środkami, dlatego udzielamy wsparcia w celu pokrycia kosztów dystrybucji (od transportu do procesu rozdawania - nawet jeżeli te koszta to pasza dla osiołka pociągowego).

d5

Rewizja i doskonalenie.

Nieustannie uczymy się. Dzięki naszym Partnerom-darczyńcom mamy wgląd na całość informacji zwrotnej, którą wykorzystujemy do doskonalenia i osiągnięcia jeszcze większej wydajności.

d6

Powtarzalność.

Staramy się działać systematycznie - dostarczamy tyle butów, ile potrzeba.