Masz pytania?+48223072892

TOMS wspólnie z „Every Mother Counts“

2017-06-19

Każdego dnia co dwie minuty z powodu komplikacji poporodowych umiera jedna kobieta. Christy Turlington omal nie spotkał los jednej z nich. Po tym, gdy przeżyła ciężką ciążę i skomplikowany poród, założyła Every Mother Counts- organizację non-profit, której misją jest opieka nad kobietami i zabezpieczenie bezpieczeństwa porodu. W nierozwiniętych krajach świata dotarcie do szpitala i uzyskanie pomocy medycznej często wiąże się z wielogodzinną pieszą wędrówką, co również przekłada się na wzrost prawdopodobieństwa komplikacji.

 

TOMS szczyci się tym, że może wspierać Every Mother Counts. Ta limitowana kolekcja TOMS powstała w oparciu o jeden z najbardziej wyrazistych akcentów tej organizacji pomarańczową różę, która symbolizuje zdrowie matki i jest znakiem bezpiecznego macierzyństwa. Pomarańczowa różą jest symbolem pięknego, pełnego energii i siły życia, na które zasługuje każda kobieta.

 

Za każdą nabytą parę butów TOMS dodatkowo wspiera organizację Every Mother Counts“ – ofiarowane środki są kierowane na finansowanie programów poświęconych opiece zdrowotnej w okresie ciąży i bezpiecznego porodu.

    CQ5A6200_treated      BlakeChristyTurlingtonBurnsMotherChild_REC709_1.50.3_treated     CQ5A6584_treated