Masz pytania?+48223072892

TOMS x celebryci

2015-07-24

W naszych czasach celebryci mają niebagatelny wpływ na kulturę. Często kupujemy konkretny model sukienki, jeansów, grę wideo lub rodzaj kawy tylko dlatego, że znamy je z pism lub portalu internetowego. Obecnie ujawnia się kolejny nowy trend - celebryci wywierają coraz większy wpływ na kształtowanie opinii publicznej oraz stają się nosicielami nowych informacji. Nie jest ważne, czy podzielasz ich zdanie, czy nie, lecz prawdopodobieństwo tego, że znasz poglądy swej ulubionej gwiazdy jest naprawdę wysokie.

Właśnie z powodu informacji z takiego rodzaju nowych kanałów, każda młoda osoba z umiarkowanym zainteresowaniem w światowym show-businessie, zna markę TOMS. To nie tylko doskonały dodatek do Twojej letniej garderoby, to również sposób na wyrażenie swoich poglądów. Bo  TOMS - to coś więcej niż obuwie, to pomoc dla innych, którą aktywnie propaguje całe Hollywood. Nominowana do Oskara aktorka Keira Knightley, zdobywczynie Oskarów Julia Roberts i Anne Hathaway, muzyk Lenny Kravitz, gwiazda sagi o Harrym Poterze Tom Felton i ulubiony aktor nastolatek  Zac Efron wszyscy pokochali TOMS.

 

1toms_hathaway1toms_drakas1toms_julia1toms_lenny1toms_keira1toms_efron

Nawet najmniejsze sławy Hollywood - córka Angeliny Jolie i Brada Pitta - Shiloh oraz córka Jessici Alba Honor noszą TOMS

 

1toms_pitt1toms_alba2