Rabat 30% na kolekcję deszczową!
Zniżki obowiązują tylko dla zarejestrowanych członków Open24 Club, do 30.09.2022 (włącznie)* 
Kup Teraz
Masz pytania?+48223072892

Toms x W klasie z Skype

2015-06-19

Firma Toms i jej partnerzy nieustannie pracują nad tym, aby polepszyć życie milionów ludzi. Jedną z najnowszych inicjatyw jest współpraca z twórcami programu Skype i ich projektem W klasie z Skype. Założyciel Toms Blake Mycoskie oznajmił, że Toms i projekt W klasie z Skype stworzyli inicjatywę, która umożliwi uczniom, studentom oraz organizacjom młodzieżowym współpracę z parterami programu rozdawania Toms.

Podstawową idea projektu W klasie z Skype jest stworzenie w żaden sposób nieopodatkowanej globalnej społeczności, która będzie zapraszała nauczycieli do współpracy w międzynarodowych projektach za pośrednictwem programu Skype. W ten sposób powstaje możliwość dzielenia się inspirującymi historiami i zdolnościami oraz udziału w poszerzających światopogląd inicjatywach bez opuszczania klasy. Blake Mycoskie, założyciel firmy Toms, zapewnia, że możliwość wirtualnego połączenia młodzieży całego świata, społeczności naukowej i biznesu jest niezwykle inspirująca.

W swoim liście, w którym powiadomił o tej inicjatywie, Blake Mycoskie napisał, że jedną z największych zalet Skype - z której od wielu lat korzystają pracownicy Toms - jest niezależna od barier geograficznych możliwość połączenia grup ludzi z różnych zakątków świata. Blake Mycoskie jest dumny i cieszy się, że światowa społeczność naukowa zyskała okazję do tworzenia pozytywnych zmian korzystając z najprostszych narzędzi.

Nauczyciele i liderzy przyszłości z całego świata mogą teraz poznać inicjatywę Toms i dołączyć do niej klikając na link edu.skype.com/toms.

Korzystając z okazji Blake Mycoskie osobiście zaprasza przedstawicieli nowej generacji do wyrażenia swoich myśli o tworzeniu lepszego jutra. W oknie Skype wpisz TOMSInspiresNextGeni podziel się własną wizją. Jeśli nie posiadasz programu Skype, kliknij tu.