Masz pytania?+48223072892

Trendy mody 2017 roku w interpretacji stylistów

2017-06-28

Butów nigdy nie będzie za dużo, ponieważ potrzebujemy różnych typów na różne okazje. Szpilki, tenisówki, czółenka, sznurowane sandały, platformy - to tylko niewielka część tego, co styliści polecają mieć w swojej szafie. Od obuwia sportowego po ekskluzywne otwarte sandały na gorące letnie dni. Styliści polecają i opowiadają o nowościach trendów 2017 roku, odpowiadają na pytanie jak nie chybić z stylizacją i wspaniale wyglądać każdego dnia.

Kalosze powracają do łask

Przewodnik po trendach sezonu rozpoczynamy od obuwia, które nie zawodzi ani jesienią, ani wiosną. Projektant Mark Jacobs przypomina, że kalosze wracają do mody. Sugeruje wybór masywnych modeli z grubą i ryflowaną podeszwą. Kolory mogą być jaskrawe, nawet pastelowe - wybieraj takie, jakie lubisz najbardziej!

www.open24.pl/pl/katalog/Kalosze

Ślepe zauroczenie sportem

Niejednokrotne podejścia do tematu sportu w tym sezonie zdominowały podium. Projektanci prognozują sukces barwnych tenisówek na grubej białej podeszwie. Sugerują wybór modeli z jaskrawymi akcentami, w nietypowych kolorach czy nawet na grubszej podeszwie. Najbardziej popularne obuwie tego lata, doskonale pasujące na gorące dni gdzieś daleko poza miastem.

www.open24.pl/pl/katalog/sneakersy

Czerwone pantofelki

Czerwień od zawsze jest najbardziej seksownym odcieniem obuwia i w tym sezonie dostrzegamy zdecydowany marsz tego koloru ku szczytom popularności. Styl, materiały, nawet odcień - to już nie jest takie ważne. Dopasuj do charakteru i wybieraj modele od tradycyjnych spiczastych półbutów (np. w odcieniu czerwonego wina) po wesołe, ozdobione kwiatami i w odcieniu jaskrawej pomarańczowej czerwieni.

www.open24.pl/pl/katalog/red

Odcienie jasnej skóry

Tony, które z łatwością dopasujesz do wielu stylizacji. Kremowy kolor butów, ubrań czy dodatków nie opuszcza aktualnych trendów mody już od jesieni 2010 roku. Stwierdzamy, że intensywny piaskowy odcień zajmuje ważne miejsce w palecie mody i po prostu należy go mieć. To doskonała alternatywa dla tych, które dla czerni mówią nie.

www.open24.pl/pl/katalog/nude

 

bot   Ked   Krem