Masz pytania?+48223072892

Udoskonalony model UGG – nowe zalety

2017-10-31

Uwielbiane przez wszystkich bardzo ciepłe buty UGG pojawiły się  w nowej odsłonie  – teraz mają jeszcze więcej zalet! Buty ze skóry owczej są niezastąpione –  miękko i ciepło otulą Twoje stopy. Dzięki wygodnej i luksusowej skórze owczej, przyjemnej wełnianej podeszwie wewnętrznej oraz niesamowicie lekkiej i elastycznej podeszwie zewnętrznej, przyjemnie spędzisz zimowe dni. Skóra owcza zapewnia wyjątkowe ciepło, naturalnie absorbuje wilgoć oraz reguluje temperaturę stóp. Materiał EVA jest równocześnie wytrzymały, lekki i wygodny, dlatego idealnie sprawdzi się podczas zimowych przygód.

UGG Classic II to nowa wersja Classic, która posiada jeszcze więcej zalet UGG. Buty ciągle są eleganckie i wygodne, a teraz również są wodo i plamoodporne. But wykorzystuje obie strony naturalnej skóry owczej, gdzie zewnętrzną stronę buta tworzy skóra a wnętrze pokrywa owcze futerko. Pamiętaj, że nie są to buty przeciwdeszczowe, dlatego nie są całkowicie wodoodporne.  

Nowa podeszwa Treadlite od UGG zapewnia lepszą przyczepność, wytrzymałość, amortyzację i elastyczność. EVA, czyli kopolimer etylenu i octanu winylu, posiada doskonałe właściwości jak odporność na naprężenia oraz wysoką udarność. Jeśli chcesz żeby na dworze było Ci tak samo ciepło jak w domu, to buty UGG będą świetnym wyborem!

UGG 2

 

Udoskonalona kolekcja UGG  - www.open24.pl/ugg/

Wszystkie modele butów z owczej skóry - www.open24.pl/katalog/owczej