Masz pytania?+48223072892

W jaki sposób należy pielęgnować tekstylne buty TOMS?

2017-03-29

TOMS – buty, które pachną wiosną. Wszyscy je lubią, lecz często otrzymujemy od Państwa pytania dotyczące prawidłowej pielęgnacji tekstylnych butów TOMS®. Zatem, co należy zrobić w przypadku wybrudzenia ulubionych butów?

Zalecamy ręczne pranie butów TOMS® w zimnej wodzie i z użyciem delikatnego detergentu. Całkowicie odradzamy pranie butów TOMS® w wysokiej temperaturze i suszenie w suszarce elektrycznej, bo działanie wysokiej temperatury może mieć negatywny wpływ na trwałość obuwia.‏ Nienależyta pielęgnacja może skutkować utratą gwarancji jakości. Należy uwzględnić to, że pranie może powodować płowienie materiału, które jest całkowicie nieszkodliwe dla trwałości i funkcjonalności obuwia i nie jest uznawane za wadę.

Najlepszym sposobem na suszenie obuwia TOMS® jest naturalne wysychanie w temperaturze pokojowej lub na świeżym powietrzu. Bezwzględnie odradzamy suszenie butów TOMS® w suszarkach elektrycznych. Należy pamiętać, że suszenie na słońcu również może powodować płowienie koloru. W celu przyśpieszenia suszenia zalecamy wypchanie butów papierem. Do tego celu najlepiej nadaje się zwykły papier lub brązowy papier do pakowania. Nie zalecamy użycia zadrukowanego papieru, ponieważ farba drukarska może barwić materiał obuwia. Suszenie z użyciem papieru pomaga w usunięciu przykrego zapachu.

Jeśli, pomimo ostrzeżeń, mają Państwo zamiar skorzystania z suszarki elektrycznej, należy to zrobić w możliwie najniższej temperaturze lub w trybie bez grzania.

 

 womens

Ukochane modele dla kobiet:

 

 

 

 

men

 

Ukochane modele dla mężczyzn:

 

 

 

kids

 

Ukochane modele dla dzieci: