Masz pytania?+48 22 3076806

Księga gości

Twój komentarz

Dodaj komentarz

If You want ask a question, please write in Visitors' questions.

Otrzymasz wiadomość, gdy Open24 skomentuje Twój wpis.


Komentarze użytkowników

Proponuję rozważenie zmiany w działaniu systemu - dosłownie trzy minuty po opłaceniu zamówienia zadzwoniłam na infolinię (b. uprzejma pani), bowiem zorientowałam się, że zaznaczyłam zły rozmiar buta - nie można było dokonać zmiany, musiałam odczekać parę dni na przesyłkę i odesłać buty do wymiany. To mało ekonomiczne i bardzo nieekologiczne rozwiązanie.
Reszta bez zarzutu, godna polecenia.
Dziękuję za przesyłkę dostarczoną co prawda w maju. Dzisiaj złożyłam kolejne zamówienie imam nadzieję ze dotrze we wskazanym czasie tj 16.08.2019r.
Nadmienię iż kontakt telefoniczny był jak najbardziej w porządku.
Pozdrawiam serdecznie
Praca sklepu jest OK, uważam, ze skoro jest podany numer Warszawski to powinien go obsługiwać polskojęzyczny sprzedawca, albo trzeba uprzedzać, że będzie telefon międzynarodowy, czekałam na telefon ale tego nie odebrałam bo nie wiedziałam kto może do mnie dzwonić z międzynarodowego nieznanego mi numeru
Dziękuję za szybką i bezproblemowa dostawę. Buty są idealne. Polecam gorąco!!!!!!
Świetny wybór i konkurencyjne ceny. Szukałam w wielu sklepach i dopiero w tym mieli mój rozmiar. Buty zgodnie z zamówieniem ,dostawa błyskawiczna. Polecam sklep, jedynie bym lepiej go wypozycjonowała w wyszukiwarce .
Sklep godny polecenia. Szybko, sprawnie, wszystko zgodnie z opisem
Transakcja przebiegła prawidłowo, butki takie jak chciałam oryginalne i dobry rozmiar. Termin dostawy zgodny z wcześniejszą informacją przy zakupie. Ogólnie rzecz biorąc wszystko ok więc jak najbardziej polecam:-)
Pierwotny rozmiar otrzymałam w zamawianym kolorze GRANATOWYM - okazał się za duży. Towar zwróciłam i wymieniłam na mniejszy - rozmiar był własciwy, jednak dwukrotnie dostarczyli mi Państwo buty w kolorze CZARNYM, mimo wcześniejszej informacji, że otrzymam buty w kolorze GRANATOWYM. W związku z zaistniałą sytuacją buty ponownie zwróciłam i czekam na wiadomość czy mogę zakupić buty nr 38,5 w kolorze GRANATOWYM. Ponadto wystąpiły kłopoty z dostawą kurierską - pomimo zmiany adresu dostawy kurier zgłaszał się na poprzedni adres oraz przyjechał po już odebrane buty (tym razem pod własciwy adres). Chciałam również dodać, że macie Państwo bardzo miły i sprawny personel w biurze obsługi klienta
Szybka i sprawna obsługa.Polecam
Obsługa bardzo dobra i szybka. Brak opinii na internecie (sklepy typu Ceneo, Opineo), które pozwalają sprawdzić wiarygdność sklepu (szczególnie, jeżeli leży on poza granicami Polski; a zamawiłam pierwszy raz) minimalnie zniechęca, ale asortyment sklepu mnie przekonał (brak butów (rozmiaru/ kolorU) w innych sklepach w PL ani na stronei producenta). Warto byłoby zainwestować czas w poprawe tłumaczenia na stronie i w mailach (np. temat maila o wysłaniu przesyłki- po litewsku) jak i pewne sformułowania.
Generalnie jestem zadowolona i polecam.
Właśnie odebrałam bateriny cross. Noszę roz. 36 a zamówiłam 37 ponieważ mówiono że trzeba zamawiać o numer większy od noszonego. W tym wypadku się to nie sprawdziło i niestety jest o numer za duże, ale lepiej większe niż miałby boleć palec. Kupię zapiętki i myślę że będzie OK. Polecam sklep wszystko było OK
Odpowiedź Open24.lt

Witamy.

Dziękujemy ! Cieszymy się bardzo, że jesteście naszym klientem. 

Witam czy buty Birkenstock Memphis są modelem wąskim czy szerokim,proszę o odpowiedz
Odpowiedź Open24.lt

Dzień dobry,

Model Birkenstock Memphis pasuje dla średniej i szerokiej stopy.