Masz pytania?+48 22 1284920

Księga gości

Twój komentarz

Dodaj komentarz

If You want ask a question, please write in Visitors' questions.

Otrzymasz wiadomość, gdy Open24 skomentuje Twój wpis.


Komentarze użytkowników

Dziękuję za szybką i bezproblemowa dostawę. Buty są idealne. Polecam gorąco!!!!!!
Świetny wybór i konkurencyjne ceny. Szukałam w wielu sklepach i dopiero w tym mieli mój rozmiar. Buty zgodnie z zamówieniem ,dostawa błyskawiczna. Polecam sklep, jedynie bym lepiej go wypozycjonowała w wyszukiwarce .
Sklep godny polecenia. Szybko, sprawnie, wszystko zgodnie z opisem
Transakcja przebiegła prawidłowo, butki takie jak chciałam oryginalne i dobry rozmiar. Termin dostawy zgodny z wcześniejszą informacją przy zakupie. Ogólnie rzecz biorąc wszystko ok więc jak najbardziej polecam:-)
Pierwotny rozmiar otrzymałam w zamawianym kolorze GRANATOWYM - okazał się za duży. Towar zwróciłam i wymieniłam na mniejszy - rozmiar był własciwy, jednak dwukrotnie dostarczyli mi Państwo buty w kolorze CZARNYM, mimo wcześniejszej informacji, że otrzymam buty w kolorze GRANATOWYM. W związku z zaistniałą sytuacją buty ponownie zwróciłam i czekam na wiadomość czy mogę zakupić buty nr 38,5 w kolorze GRANATOWYM. Ponadto wystąpiły kłopoty z dostawą kurierską - pomimo zmiany adresu dostawy kurier zgłaszał się na poprzedni adres oraz przyjechał po już odebrane buty (tym razem pod własciwy adres). Chciałam również dodać, że macie Państwo bardzo miły i sprawny personel w biurze obsługi klienta
Szybka i sprawna obsługa.Polecam
Obsługa bardzo dobra i szybka. Brak opinii na internecie (sklepy typu Ceneo, Opineo), które pozwalają sprawdzić wiarygdność sklepu (szczególnie, jeżeli leży on poza granicami Polski; a zamawiłam pierwszy raz) minimalnie zniechęca, ale asortyment sklepu mnie przekonał (brak butów (rozmiaru/ kolorU) w innych sklepach w PL ani na stronei producenta). Warto byłoby zainwestować czas w poprawe tłumaczenia na stronie i w mailach (np. temat maila o wysłaniu przesyłki- po litewsku) jak i pewne sformułowania.
Generalnie jestem zadowolona i polecam.
Właśnie odebrałam bateriny cross. Noszę roz. 36 a zamówiłam 37 ponieważ mówiono że trzeba zamawiać o numer większy od noszonego. W tym wypadku się to nie sprawdziło i niestety jest o numer za duże, ale lepiej większe niż miałby boleć palec. Kupię zapiętki i myślę że będzie OK. Polecam sklep wszystko było OK
Odpowiedź Open24.lt

Witamy.

Dziękujemy ! Cieszymy się bardzo, że jesteście naszym klientem. 

Witam czy buty Birkenstock Memphis są modelem wąskim czy szerokim,proszę o odpowiedz
Odpowiedź Open24.lt

Dzień dobry,

Model Birkenstock Memphis pasuje dla średniej i szerokiej stopy.