Masz pytania?+48223072892

Program lojalnościowy

Kiedy tworzymy nasz nowy program lojalnościowy, dążymy do jednego - aby podziękować Ci za Twoją lojalność. To właśnie dlatego 10% kwoty Twoich zakupów zamienia się w punkty, które możesz wykorzystać na pokrycie 50% kwoty kolejnego zakupu. W końcu butów nigdy za wiele!

 

Jakie są korzyści nowego programu lojalnościowego?

  • Więcej korzyści. Teraz 10% kwoty każdego zakupu zamienia się w punkty, które są przechowywane na karcie i ważne są przez 180 dni od ostatniego zakupu.
  • Otrzymane punkty lojalnościowe za potwierdzone zamówienie będzie możliwość wykorzystać po  14 dniach od otrzymania zamówienia.
  • Jest prościej niż wcześniej. Jeśli chcesz dokonać zakupu, nie musisz przekopywać całego plecaka lub torebki w poszukiwaniu karty lojalnościowej - wystarczy, że podasz sprzedawcy swój e-mail, a punkty zostaną przekazane na Twoje konto automatycznie. 
  • Indywidualna uwaga. Jeśli zarejestrowałeś się w programie lojalnościowym, to wraz z naszymi klientami ekskluzywnymi, będziesz jako pierwszy informowany o ofertach oraz będziesz mógł skorzystać promocji przed ich rozpoczęciem. 
  • Najnowsze wiadomości. Będziesz pierwszą osobą, którą poinformujemy o nowych kolekcjach, dostawach i innych istotnych sprawach.
  • Ekskluzywna oferta. Specjalne oferty lojalnościowe dla klientów, będą dostępne tylko dla Ciebie.

 

W jaki sposób mogę się dowiedzieć ile mam punktów?

Punkty zobaczysz klikając na przycisk “Zaloguj się” w górnej części strony, wprowadzając swoje dane i łącząc się ze swoim kontem.

 

W naszym sklepie internetowym Open24 już możemy oferować program lojalnościowy „Klub Open24”

Drodzy Klienci,

Informujemy, że w naszym sklepie internetowym został uruchomiony program lojalnościowy „Klub Open24”. „Klub Open24” to nasz program lojalnościowy, którego członki mogą cieszyć się ekskluzywnymi rabatami.

Jak zostać członkiem „Klubu Open24”?

Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz na swoje konto, klikając na link „Zaloguj się” w górnym menu lub wprowadzając swoje dane w trakcie zakupów. Członkostwo jest całkowicie darmowe, a wszystkie oferty zniżek są ważne dla wszystkich zarejestrowanych członków po zalogowaniu się do naszego sklepu internetowego.

Ekskluzywne rabaty obowiązują tylko członkom „Klubu Open24”! Wystarczy, że zarejestrujesz się przed lub w trakcie zakupów lub zalogujesz się do naszego systemu za pomocą istniejącego konta. Życzymy udanych zakupów!