Masz pytania?+48223072892

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.

Sposoby płatności:

  1. Gotówka za pobraniem.

Jest to najszybszy sposób realizacji zamówienia. Po wybraniu tej opcji za zamówiony towar zapłacisz gotówką u kuriera. Można płacić tylko gotówką – nie można płacić kartą. Prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zamówienie, w celu przyśpieszenia odbioru towaru.

  1. Przelew bankowy.

Przy wyborze tej opcji płatności wykonasz przelewem ze swojego banku. Po wybraniu płatności przelewem otrzymasz informację z numerem zamówieniem, numerem konta oraz innymi potrzebnymi danymi do przelewu. Bardzo prosimy o dokładne wpisanie wszystkich danych. Zamówienie będzie wysłane po otrzymaniu wpłaty. Zamówienia z wybraną formą płatności "Przelew" nie potwierdzone w ciągu 48h zostaną anulowane.

  1. E-przelew - płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Wpłaty za pomocą serwisu przelewy24 trafiają do nas w ciągu 15 minut, co pozwala przyśpieszyć czas realizacji zamówienia. Za skorzystanie z tego serwisu Kupujący nie jest przez nas obciążany żadnymi dodatkowymi opłatami. System płatności przelewy24 obsługuje płatności automatycznie i bezpiecznie. Dzięki niemu można dokonywać również płatności kartami. Więcej informacji na stronie www.przelewy24.pl.

     4. Przedpłata kartą bankową

Po wybraniu tej metody płatności i zatwierdzeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do bezpiecznego okna zakupów internetowych, gdzie możesz wprowadzić informacje o karcie płatniczej wraz z jej trzycyfrowym kodem bezpieczeństwa (CVC2 lub CVV2).