Masz pytania?+48223072892

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.

Sposoby płatności:

  1. Przy dostawie

Po wybraniu dostawy przesyłki do paczkomatu INPOST, opłacić zamówienie będzie możliwość kartą bankową w paczkomacie (jeżeli taka możliwość jest w wybranym przez Państwo paczkomacie), aplikacją, Blik kodem lub poprzez płatność mobilną MasterPass lub PayByLink.

  1. Przelew bankowy.

Przy wyborze tej opcji płatności wykonasz przelewem ze swojego banku. Po wybraniu płatności przelewem otrzymasz informację z numerem zamówieniem, numerem konta oraz innymi potrzebnymi danymi do przelewu. Bardzo prosimy o dokładne wpisanie wszystkich danych. Zamówienie będzie wysłane po otrzymaniu wpłaty. Zamówienia z wybraną formą płatności "Przelew" nie potwierdzone w ciągu 48h zostaną anulowane.

  1. E-przelew - płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Wpłaty za pomocą serwisu przelewy24 trafiają do nas w ciągu 15 minut, co pozwala przyśpieszyć czas realizacji zamówienia. Za skorzystanie z tego serwisu Kupujący nie jest przez nas obciążany żadnymi dodatkowymi opłatami. System płatności przelewy24 obsługuje płatności automatycznie i bezpiecznie. Dzięki niemu można dokonywać również płatności kartami. Więcej informacji na stronie www.przelewy24.pl.

     4. Przedpłata kartą bankową

Po wybraniu tej metody płatności i zatwierdzeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do bezpiecznego okna zakupów internetowych, gdzie możesz wprowadzić informacje o karcie płatniczej wraz z jej trzycyfrowym kodem bezpieczeństwa (CVC2 lub CVV2).