Masz pytania?+48 22 1284920

filtry

 • Rozmiar
  Obuwie
  35 36 38 39 43
  Ubrania
  Akcesoria
 • Kolor
 • Cena
  Od: PLN
  Do: PLN

Reebok

filtry Sortuj według

Sortuj według


O REEBOKreebok logo-min

Rebook – to amerykański inspirowany światowym poziomem znak handlowy, który zachował historię i utrzymał autentyczność przy tworzeniu obuwia i odzieży przeznaczonej dla wszystkich dziedzin sportowych i ich kategorii, takich jak fitness. Reebok także posiada wypoczynkową męską, damską, dziecięcą linię obuwia sportowego.

 

REEBOK HISTORIA

Reebok na całym świecie jest znany jako znak towarowy sportowego, wypoczynkowego obuwia i odzieży sportowej. Reebok od 2005 roku została jednostką zależną Adidas. Reebok produkuje i rozpowszechnia sprzęt fitness i sportowy włączając buty, odzież, akcesoria i inwentarz sportowy. Reebok jest oficjalnym sponsorem UFC, CrossFit, Spartan Race irLes Mills.

W 1985 roku Reebok była znana jako  J.W. Foster and Sons, która została założona w  1895 roku w Boltone, Greater Manchester, w  Anglii. To był brytyjski znak towarowy z logotypem flagi  Union Jack od 1895 r. do 1986 r. 

Podstawowa siedziba Reebok mieści się w Stanach Zjednoczonych, Canton, Massachusetts. Także posiada biura regionalne  Amsterdam (EMEA), Montreal (Kanada), Hong Kong (Asia Pacific) i Mexico City (Central and South America).

Firma oświadczyła, że w listopadzie 2016 roku swoją główną siedzibę przeniesie do Bostonu. Jako przyczynę przeprowadzki nazwała, to że takie przedsiębiorstwo powinno mieścić się na terenie miasta, aby pracownikom i osobom zainteresowanym było wygodniej i łatwiej do niego dotrzeć. 

 

 Reebok front