Masz pytania?+48223072892

Vagabond dla kobiet

filtry

  • Rozmiar
    • Obuwie
      36

  • Sezon
  • Kolor
  • Cena
Rūšiuoti filtry

Rūšiuoti


Hołd dla estetyki wolnego ducha.

O to właśnie chodzi. Wyszukane słowa, to prawda. Ale dla nas naprawdę znaczą wiele. Od początku naszego istnienia, firma Vagabond kładzie nacisk na kilka rzeczy, które dla nas są „święte”. Bardziej niż cokolwiek innego, ważna jest dla nas wiara w modę, która jest wyrazem indywidualnej ekspresji, manifestem tolerancji i tworzenia małej globalnej wspólnoty poprzez styl.

Wierzymy w design zarówno jako wyraz nas samych oraz rodzaj porozumienia z innymi ludźmi, którzy podzielają tę samą wizję. To właśnie dlatego – w przeciwieństwie do kultury masowej, która ciągle się rozwija – uparcie trzymamy się prezentacji nowoczesnych „wędrowców”.  To właśnie oni nas inspirują, tak samo jak powinni inspirować was.

Moda może być prawdziwym antidotum pełnym spokoju i radości dla ludzi zamkniętych w sobie. Brzmi trochę górnolotnie ? Być może, ale to ciągle prawda. Dlatego w tym artykule celebrujemy odwagę.

Wszystko odbywało się w największym centrum mody – w Mediolanie. Miejscu, w którym pokornie studiowaliśmy i uczyliśmy się, gdzie spędziliśmy pierwsze lata i gdzie dzisiaj mamy siedzibę firmy Vagabond. Nasze własne miejsce, które jest „mekką mody”. Zrobiliśmy to! I jesteśmy z tego bardzo dumni.

Dwa nowoczesne modele Vagabond oparły się normom, uprzedzeniom i być może pewnym wątpliwościom, tylko dlatego, że mają prawo być takie jakie są. Jest to luksus, który większość z nas uważa za oczywistość.

Więc jeśli nasza kolekcja AW 2017 jest hołdem dla estetyki wolnego ducha, to artykuł poświęcony tej tematyce jest hołdem dla wszystkich inspirujących i odważnych wolnych duchów.

Tak dla nas jak i dla was. Gdziekolwiek i kimkolwiek jesteśmy.

MARIE NILSSON PETERZÉN

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL I DYREKTOR KREATYWNY